Loading...

About Us

Few words about us

Sanal POS Çözümlerimiz

Paytrek, e-ticaret firmalarının bir çok bankadan zor ve maliyetli sanal POS edinme sürecini ortadan kaldırarak, tek bir sözleşme ile bir çok bankanın sanal POS çözümüne sahip olmanızı sağlar.

Dilerseniz Paytrek Güvenli Ödeme sayfasını kullanarak, dilerseniz kendi sitenizin ödeme formu üzeriden Paytrek ile entegre olarak kredi ve banka kartı ödemelerini alabilirsiniz.

Paytrek üzerinden gerçekleşen ve güncel ödemelerinizi size özel Dashboard uygulamamız üzerinden takip edebilir, raporlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Fraud Koruma Çözümlerimiz

Paytrek dünyada veri güvenliğini en üst düzeyde tutan ve önem veren PCI-DSS (Payment Card Industry - Data Security Standard) sertifikasına sahip, BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Bu sertifika ile üye işyerlerinin sertifika sahibi olmadan da veri güvenliğini sağlamalarına yardımcı olur.

Paytrek gelişmiş fraud (sahtecilik) kontrol ve önleme sistemi ile site üzerinden gerçekleşen alışveriş işlemlerini fraud kontrolünden geçirerek muhtemel fraud teşebbüslerini ve olası finansal zararları engeller.

Sahtecilik deneyimlerinden yola çıkarak oluşturulan filtreler işlemlerin fraud olma ihtimalini ortaya koyarak, yüksek risk içeren işlemleri anında durdurulur.

Ödeme Alma Seçenekleri

Ödeme Link seçeneği ile müşterilerinize e-posta gönderebilir, Paytrek güvenli ödeme sayfası üzerinden ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Link ile ödeme seçeneğimizde web sitenize herhangi bir teknik entegrasyon yapmanıza gerek yoktur. Ödeme almak istediğiniz tutar için göndereceğiniz e-postanın geçerlilik süresini siz belirleyebilir, zaman kazanabilirsiniz.

Tekrarlayan Ödeme seçeneği ise, üyelik bazlı çalışan e-ticaret sitelerinin her ay düzenli olarak tahsilat yapabilmelerini sağlar.

Müşterileriniz ödemeleri sırasında kart bilgilerini Paytrek PCI-DSS güvenlik sisteminde saklamayı tercih ederek, bir sonraki alışverişlerinde kredi kartı bilgisi girme zahmetinden kurtulabilirler.

Sanal POS ödeme çözümlerimizden düşük maliyetler ile yararlanın

Fraud çözümlerimiz ile sahtecilik gerçekleşmeden önüne geçin

E-ticaret ve açık kaynak kodlu platformlar ile hızlı entegrasyon sağlayarak, zamandan tasarruf edin

Paytrek’ in sahip olduğu PCI-DSS sertifikası ile güvenli alışveriş yaptırın

Döviz kurlarına ve taksit programlarına, tek bir kanaldan erişim özgürlüğü kazanın

Ekibimizden 7/24 ve kolay destek alın

Kart saklama özelliği ile satışları kaybetmeden kapatın

Ödemelerinizi, işlemlerinizi tek bir panel üzerinden kontrol edin